مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

نام برند

بیشتر... کمتر

حجم

بیشتر... کمتر

گروه عطری

بیشتر... کمتر

عطرساز

بیشتر... کمتر

نت ابتدایی

بیشتر... کمتر

نت میانی

بیشتر... کمتر

نت پایانی

بیشتر... کمتر
فیلتر

عطر زنانه ادو پرفیوم

9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: زیره سبز، خرزهره، دارچین نت میانی: گل شمعدانی، دارچین، یاس، چای، رز نت پایانی: مشک، عود، وانیل، چوب صندل، زنبق گروه عطری: شرقی گلی
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: گشنیز، ریواس، فلفل سیاه نت میانی: گل مریم، میخک قرنفلی، گاردنیا، گل برف، یاس نت پایانی: چرم، اوپوناکس، خس‌خس، عود، کهربا گروه عطری: شرقی گلی
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: گریپ فروت، ترنج، زنجبیل، گل جعفری نت میانی: شکوفه پرتقال، گل یاس، گل رز سیاه، صمغ کندر، اوپوناکس نت پایانی: خزه بلوط، لوبیای تونکا، چرم، وانیل، رایحه حیوانی، کهربا، مشک،...
10,499,500 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه و مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ریشه زنبق زرد، ریشه زنبق زرد، عرق نیشکر، ریشه زنبق زرد نت میانی: یاس، رز، زنبق نت پایانی: زباد، نت‌های چوبی، چوب آگار گروه عطری: شرقی گلی
10,879,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه و مردانه نت ابتدایی: جوز هندی، شنبلیله، فلفل صورتی، هل نت میانی: نعنای هندی، چرم، کهربا، آمبروکسان، چوب آگار نت پایانی: چوب صندل، روغن سیپریول، کاستوس، صمغ کندر، موسکن گروه عطری: آروماتیک سبز
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت:زنانه و مردانه نت ابتدایی: صمغ کندر، فلفل سیاه، فلفل صورتی، بذر هویج نت میانی: نرگس، روغن سیپریول، زنبق، رز نت پایانی: خس‌خس، صمغ کندر، چوب صندل گروه عطری: شرقی فوژه
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: بنفشه آبی، فرزیا، نت های سبز نت میانی: کانانگا، یاس، ماگنولیا نت پایانی: چوب سدر، مشک، چوب صندل، کهربا گروه عطری: گلی
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: انگورفرنگی سیاه، داوانا، بادام نت میانی: ماگنولیا، اسمانتوس، وانیل، یاس نت پایانی: نعناع هندی، پاپیروس، ارس، شکوفه تنباکو گروه عطری: شرقی گلی
1,650,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: آناناس، توت‌فرنگی، گریپ فروت، نارنگی نت میانی: گل صدتومانی، گل سوسن، ارکیده وانیلی، گل یاس، توت قرمز نت پایانی: مشک، بلوط، خزه گروه عطری: گلی میوه‌ای
2,760,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: نارنگی، پیچ امین الدوله، رز نت میانی: طائف رز، نارنگی، گل صدتومانی، یاس نت پایانی: مشک، نعناع هندی، چوب صندل گروه عطری: گلی
4,140,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 90 میلی لیتر نت ابتدایی: لیمو، گل نخود، پرتقال ماندارین، گریپ فروت، ترنج نت میانی: گل شمعدانی، میوه گل‌ساعتی، به جنگلی، نت‌های سبز، فریزیا، هلو، نت‌های سبز، گاردنیا نت پایانی: نعناع هندی، بنفشه، رز،...
3,910,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 75 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج، زنبق، فلفل صورتی، پرتقال ماندارین، هل نت میانی: چای، گل زنگوله نت پایانی: مشک سفید، خس‌خس، سدر گروه عطری: گلی چوبی مشک
نمایش 1 تا 20 از 230 مورد

عطر زنانه ادو پرفیوم، جذاب و ماندگار

همانطور که می‌دانید، دنیای عطرها بسیار گسترده است و هنگام خرید عطر، خرید ادکلن زنانه ادو پرفیوم  با گزینه‌های فراوانی روبرو می‌شوید که باید از بین آن‌ها، بهترین گزینه‌ی ممکن را خریداری کنید. از این رو می‌توان گفت که خرید محصولات عطری، نوعی مهارت است و باید با آن آشنا باشید.

یکی از چیزهایی که باید با آن آشنا باشید، دسته‌بندی‌های مختلف عطرها است. عطرها به شیوه‌های متفاوتی دسته‌بندی می‌شوند و این دسته‌بندی‌ها باعث می‌شوند تا محصولات نظم بیشتری داشته باشند و به تبع، بررسی و انتخاب از میان آن‌ها نیز آسان‌تر باشد.

یکی از این دسته‌بندی‌ها، دسته‌بندی بر اساس غلظت روغن خالص عطر است. همانطور که می‌دانید، هیچ عطری به صورت کاملا خالص به دست ما نمی‌رسد و همیشه با مقداری الکل ترکیب شده تا قابل مصرف گردد. حضور این ناخالصی، زمینه‌ساز این دسته‌بندی می‌باشد.

در این مقاله، پس از توضیح در مورد میزان خلوص پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و...، به بررسی عطر زنانه ادو پرفیوم خواهیم پرداخت تا اگر شما نیز قصد تهیه‌ی این نوع محصول را دارید، اطلاعات و نکات لازم را به دست آورید. برای بررسی سیر تا پیاز عطر زنانه ادو پرفیوم، با ما همراه باشید.

دسته‌بندی بر اساس خلوص عطرها

همانطور که گفته شد، یکی از دسته‌بندی‌های اصلی عطرها، دسته‌بندی توسط خلوص آن‌ها می‌باشد. عطرها همیشه با میزان مشخصی الکل ترکیب شده تا قابل مصرف باشند و همین امر، سبب می‌شود تا براساس نسبت روغن عطر خالص به الکل، دسته‌بندی شوند.

در لیست زیر، با این دسته‌بندی آشنا می‌شوید:

پرفیوم (شامل ۲۰ تا ۳۰ درصد الکل)

ادو پرفیوم (شامل ۱۵ تا ۲۰ درصد الکل)

ادو تویلت (شامل ۵ تا ۱۵ درصد الکل)

ادکلن (شامل ۲ تا ۴ درصد الکل)

همانطور که مشاهده کردید، پرفیوم غلیظ‌ترین محصول عطری و ادکلن، رقیق‌ترین است.

ادو پرفیوم محصولی است که یک پله از پرفیوم رقیق‌تر بوده و جالب است که بدانید عطر زنانه ادو پرفیوم، فراگیرترین محصولی است که برای بانوان تولید می‌شود.

تا اینجا با تفاوت غلظت‌های مختلف عطرها آشنا شدید. یکی دیگر از چیزهایی که حتما باید با آن آشنایی داشته باشید، بهترین عطرهای ادو پرفیوم زنانه است. اگر شما نیز مشتاق هستید تا با بهترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه ادو پرفیوم آشنا شوید، بخش بعدی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

خرید عطر زنانه ادو پرفیوم با بالاترین کیفیت

بهترین عطرهای زنانه ادو پرفیوم

بدیهی است که قبل از انتخاب هر محصولی، بهتر است تا با بهترین‌های آن آشنا باشیم. در مورد عطر زنانه ادو پرفیوم نیز این مسئله صدق می‌کند و بهتر است تا قبل از خرید عطر زنانه با ارسال فوری و خرید ادکلن مردانه ادو پرفیوم با بهترین‌های آن آشنا باشیم.

همانطور که گفته شد، عطر زنانه ادو پرفیوم رایج‌ترین محصول عطری است که برای بانوان ساخته می‌شود. طبیعی است که عطرسازان زیادی سراسر دنیا ادو پرفیوم‌های مختلفی را سالانه برای بانوان ساخته و به بازار عرضه کنند.

در میان انبوه این محصولات که هر سال به بازار عرضه می‌شود، تعدادی از محصولات هستند که همیشه خواهان زیادی داشته و به دلیل رایحه‌ی جذابی که دارند، کمتر عطری پیدا می‌شود که بتواند با آن‌ها رقابت کند. این محصولات طرفداران زیادی دارند و همیشه از فروش بالایی برخوردار هستند.

اگر شما نیز به دنبال تهیه‌ی عطر زنانه ادو پرفیوم هستید و می‌خواهید با بهترین‌های این محصول بیشتر آشنا شوید، این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید. ما در این بخش بهترین و محبوب‌ترین عطرهای زنانه ادو پرفیوم را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد.

بلک ارکید - Tom Ford Black Orchid

یکی از بهترین و محبوب‌ترین عطرهای زنانه ادو پرفیوم، بلک ارکید می‌باشد. این عطر جذاب در سال ۲۰۰۶ و در کشور آمریکا ساخته و به بازار عرضه شد و به دلیل رایحه‌ی خاص و جذابی که داشت، توانست در مدتی کوتاه طرفداران مختص به خودش را پیدا کرده و محبوبیت زیادی را برای خود به دست آورد. همچنین تا به امروز نیز که بیش از ۱۵ سال از معرفی این عطر می‌گذرد، از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده و افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند.

طبع این عطر بسیار گرم است و به همین دلیل، بهترین فصل برای استفاده از آن زمستان می‌باشد. بلک ارکید به راحتی می‌تواند با گرمای خود، فضای سرد زمستان را به تعادل برساند.

در نوت اولیه‌ی این عطر شاهد ترکیباتی مانند: انگور فرنگی سیاه، یاس، لیموترش، نارنگی ماندارین، ترنج و... هستیم. در نوت میانی، از میوه‌های مختلف، ارکیده، لاله مردابی و چندین ترکیب دیگر استفاده شده است. در انتها نیز نعناع هندی، کهربا، وانیل، چوب صندل سفید، شکلات و رایحه‌های دودی مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

کوکو مادمازل - Chanel Coco Mademoiselle EDP

تفاوتی ندارد که به دنبال خرید اینترنتی ادکلن زنانه باشید یا برای خرید عطر مردانه به بازار رفته باشید. برند شنل، همیشه محصولی جذاب را برای شما در چنته دارد. در سال ۲۰۰۱ و در کشور فرانسه، عطرسازی معروف به نام «ژاک پولژ»، با معرفی و عرضه‌ی این عطر به بازار، توانست محصولی بی‌رقیب را به جهانیان معرفی کند.

یکی از ویژگی‌های جذابی که این عطر دارد، طبع معتدل آن است. بدین صورت که می‌توانید در هر نوع آب و هوایی از آن استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که منتقدین بر این باورند که فصل پاییز، مناسب‌ترین فصل برای استفاده از این عطر می‌باشد و اگر می‌خواهید بیشترین لذت را از رایحه‌ی این محصول ببرید، سعی کنید تا آن را در فصل پاییز استفاده کنید.

نوت اولیه‌ی این محصول از گریپ فروت، پرتقال و ترنج تشکیل شده است. در نوت ثانویه سرخالو، رز و یاس مورد استفاده قرار گرفته‌اند و در نوت پایانی نیز شاهد وانیل، مشک، نعناع هندی و خس خس هستیم.

اگر قصد خرید عطر آنلاین دارید به طور کلی خرید ادکلن پخش بوی بالا و محصولات عطری مختلف را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا با مراجعه به رهاپرفیوم، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از مطالعه‌ی نقد و بررسی‌ها، آن را خریداری نمایید.

لا ویه است بله - Lancome La Vie Est Belle

این محصول، به عنوان عطر زنانه ادو پرفیوم، یکی از قوی‌ترین و جذاب‌ترین رایحه‌هایی که تاکنون ابداع شده است را دارد. در سال ۲۰۱۲ و در کشور فرانسه، سه عطرساز معروف با نام‌های «دومینیک روپیون»، «اولیویه پولژ» و «آن فلیپو» گرد یکدیگر آمدند و این عطر جذاب را ساخته و روانه‌ی بازار کردند. با گذشت ۱۰ سال از معرفی این عطر، هنوز هم فروش بالایی دارد و بعید است تا چندین سال دیگر نیز کسی بتواند رقیبی سرسخت برای این محصول بسازد.

طبع این عطر گرم بوده و برای روزهای سرد پاییز و زمستان، می‌تواند محصولی جذاب باشد.

در نوت اولیه این محصول، از گلابی و انگور فرنگی سیاه استفاده شده است. در نت میانی شاهد یاس، شکوفه پرتقال و زنبق هستیم و در پایان نیز از ترکیباتی مانند وانیل، دانه توکا، نعناع هندی و پرالین استفاده شده است.

کریستال نویر - Versace Crystal Noir EDP

تفاوتی نمی‌کند که قصد خرید ادکلن مردانه را داشته باشید یا برای تهیه‌ی عطر زنانه ادو پرفیوم و خرید عطر مردانه ادو پرفیوم به بازار مراجعه کرده باشید. در هر صورت برند ورساچه محصولاتی جذاب را برای شما آماده کرده است. در سال ۲۰۰۴ و در کشور ایتالیا، عطرسازی معروف به نام «آنتوان لی» اقدام به ساخت و عرضه‌ی این عطر زنانه ادو پرفیوم کرد و توانست محصولی بی‌رقیب را به جهان معرفی کند. تنها در مدتی کوتاه به فروش بالایی دست پیدا کرد و هنوز هم بعد از گذشت بیش از ۱۵ سال، طرفداران بسیاری را سراسر دنیا دارد.

طبع این عطر، گرم بوده و انتخابی مناسب برای روزهای سرد پاییز و زمستان می‌باشد.

در نوت اولیه‌ی این محصول، از فلفل، زنجبیل و هل استفاده شده است. در نوت ثانویه‌ی آن شاهد نارگیل، شکوفه پرتقال و گاردنیای یاسمنی هستیم. در انتها نیز ترکیباتی مانند چوب صندل سفید، کهربا و مشک مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

در این بخش سعی کردیم تا با معرفی برترین محصولات عطر زنانه ادو پرفیوم، راهنمایی کلی را برای انتخاب و خرید این محصول به شما ارائه دهیم. تمامی مدل‌هایی که در بالا معرفی شد، از بهترین محصولات هستند و شما می‌توانید با اطمینان خاطر کامل از آن‌ها استفاده کنید.

یکی دیگر از چیزهایی که ذهن بسیاری از خریداران را به خود مشغول می‌کند، قیمت عطر ادو پرفیوم زنانه است. در بخش بعدی، به بررسی این مبحث خواهیم پرداخت.

قیمت عطر ادو پرفیوم زنانه چقدر است؟

شاید شما نیز یکی از افرادی هستید که قصد تهیه‌ی عطر زنانه ادو پرفیوم را دارید و می‌خواهید از قیمت آن اطلاع پیدا کنید. همانطور که می‌دانید کمپانی‌ها و شرکت‌های زیادی نسبت به تولید و عرضه‌ی عطر زنانه ادو پرفیوم اقدام می‌کنند. هر کدام از محصولاتی که تولید می‌شود، از ترکیباتی خاص و فرآیند تولیدی متفاوت بهره می‌گیرد. همین موضوع، اصلی‌ترین چیزی است که باعث می‌شود نتوانید مقداری معین را برای قیمت عطر ادو پرفیوم زنانه مشخص کنید.

حتی در بین محصولات یک شرکت نیز می‌تواند اختلاف قیمت‌های فراوانی وجود داشته باشد. برای مثال شما نمی‌توانید مقداری ثابت را برای قیمت عطر ادو پرفیوم زنانه امپر در نظر بگیرید چرا که هزینه‌ی ساخت مدل‌های مختلف، با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

تا اینجا سعی کردیم تا تمامی اطلاعات و نکاتی که لازم بود در مورد عطر زنانه ادو پرفیوم بدانید را در اختیارتان قرار دهیم؛ اما شاید هنوز هم سوالاتی در ذهن شما باشد که پاسخ آن‌ها را نیافته باشید. به همین دلیل، در ادامه به بررسی پرتکرارترین سوالاتی که تاکنون از متخصصین پرسیده شده است خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید

سوالات متداول

بدون مقدمه به سراغ سوالات می‌رویم:

ماندگاری عطر زنانه ادو پرفیوم چقدر است؟

ماندگاری عطر زنانه ادو پرفیوم، یک پله از پرفیوم پایین‌تر می‌باشد اما هنوز هم از ماندگاری خوبی برخوردار است. عطر زنانه ادو پرفیوم می‌تواند به طور میانگین بین ۸ تا ۱۰ ساعت ماندگاری خود را حفظ کند.

عطر زنانه ادو پرفیوم را از کجا تهیه کنیم؟

به دلیل کثرت اجناس تقلبی، بهتر است تا این محصول را فقط از فروشگاه‌های معتبر و با اصالت تهیه کنید. همچنین اگر قصد خرید اینترنتی نیز دارید، حتما در نظر داشته باشید که سایتی که از آن خرید می‌کنید، حتما دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد.

اصالت عطر زنانه ادو پرفیوم را از کجا تشخیص دهیم؟

راه‌های زیادی برای تشخیص اصالت محصولات عطری وجود دارند اما بهترین راه این است که از همان ابتدا، از فروشنده درخواست ضمانت اصالت کالا کنید. با دریافت ضمانت اصالت کالا و استعلام آن، می‌توانید به طور کامل مطمئن شوید که محصولی که به دستتان رسیده است، تقلبی نیست.

در این مقاله سعی کردیم تا هر چه راجع به عطر زنانه ادو پرفیوم نیاز داشتید را در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم که مطالب گفته شده مفید واقع شده باشند و بتوانید از آن‌ها به بهترین شیوه‌ی ممکن استفاده کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/ثبت نام