مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر

دسته بندی

قیمت

تومان تومان
فیلتر
Angel Schlesser

Angel Schlesser

نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

یک ایتالیایی را تصور کنید که در رشته‌ی وکالت تحصیل کرده است و به‌دلیل علاقه‌ای که به دنیای مد دارد، تصمیم می‌گیرد وارد این حوزه شود. بعد از کار کردن نزد خوان روفت یکی از طراحان به‌نامِ مد، به‌عنوان نخستین محصولش، لباس مردانه‌ای را با نام آنجل شلسر می‌سازد و روانه‌ی بازار می‌کند.

با اینکه طراحِ داستان ما نخستین گام‌هایش را با محصولاتی مناسب مردان آغاز می‌کند و به‌نظر می‌رسید که چندان تصمیمی به فعالیت در طراحی برای زنان نداشت، بنابر تقاضای مشتریانش به‌سراغ طراحی برای زنان نیز می‌رد.

چندی نمی‌گذرد که انجل فرنادز اوجرو به نام آنجل شلسر شهرت میابد و به یکی از طرحان مد مطرح در دنیا تبدیل می‌شود و جدای از طراحی لباس برای مردان و زنان، شهرت خوبی هم در میان تولیدکنندگان عطر و ادکلن دست و پا می‌کند.

قیمت عطر انجل شلسر

آنجل شلیسر عطر و ادکلن‌های محبوب و مختلفی نظیر عطر آنجل شلیسر هوم اورینتال یا همان angel schlesser homme oriental، ادکلن انجل شلیسر مردانه کم‌نظیری، چون ادکلن آنجل شلیسر اسنشیال مردانه و عطر آنجل شلیسر فم به بازار عرضه شده اند که می توانید برای اطلاع از قیمت ادکلن آنجل مردانه به آن‌ها رجوع کنید.

اکنون که فرنادز اوجرو با ده‌ها جایزه‌ی ملی و بین‌المللی گوناگون در تمام دنیا شناخته شده است، تصمیم داریم نگاهی به عقبه‌ی این برند و مطرح کردن جزئیاتی درباره‌ی عطر و ادکلن‌های آن بپردازیم.

انجل فرناندز اوجرو، معروف به آنجل شلسر طراح مد معروف ایتالیایی است که در رشته وکالت تحصیل کرده است و از سال ۱۹۸۴ در حوزه مد و فشن کارش را آغاز نمود و به ادکن آنجل شلیسر مردانه، ادکلن انجل شلیسر زنانه و عطر انجل شلیسر زنانه و مردانه شهرت یافته است.

برند انجل شلسر از سال ۱۹۹۹ در مادرید شروع به کار کرد و عطر Femme را به‌عنوان نخسین محصولش روانه‌ی بازار کرد. اگر قصد خرید عطر مردانه اورجینال، ادکلن آنجل شلیسر مردانه و خرید ادکلن زنانه خوشبو را دارید که افزون‌بر خوشبو بودن، خرید عطر مرغوب را در کارنامه‌ی خریدتان ثبت کنید، انجل شلیسر قطعا یکی از گزینه‌های پیش‌رویتان خواهد بود که می‌توانید از رهاپرفیوم اقدام به خرید کنید.

عطر آنجل شلیسر هوم اورینتال

عطر آنجل شلیسر هوم اورینتال Angel schlesser absolute oriental یا ادکلن انجل شلیسر اورینتال مردانه که با نام های ادکلن آنجل شلیسر مردانه و عطر انجل شلیسر مردانه نیز شناخته می‌شود، عطری مردانه و شاد است که رایحه خنک و مرکباتی را به همراه دارد. اگر ترکیب بوی تند و تلخ را می‌پسندید و به‌دنبال خرید ادکلن مردانه با ماندگاری بالا و خوشبو هستید که اتفاقا یک ادکلن آنجل شلیسر مردانه باشد، قطعا angel schlesser homme یکی از گزینه‌های بسیار جذاب است که از رهاپرفیوم می‌توانید تهیه کنید.

ادکلن آنجل شلیسر اسنشیال مردانه یک عطر انجل شلیسر مردانه است که به‌شدت خوشبو و جذاب تلقی می‌شود که می‌تواند موردتوجه بسیاری از مردان قرار بگیرد. قیمت عطر angel schlesser essential در رده قیمتی متوسط قرار می‌گیرد که اگر به‌دنبال خرید عطر مردانه اورجیتال، خرید ادکلن مردانه با ماندگاری بالا و ادکلن انجل شلیسر اوینتال مردانه هستید، قیمت عطر angel schlesser essential به‌نسبت کیفیت آن به‌همراه تجربه‌ی خرید از رهاپرفیوم می‌تواند لبخند رضایت به لبتان بیاورد.

در کنار عطر angel Schlesser Homme Oriental یا همان عطر آنجل شلیسر هوم اورینتال، عطر Angel Schlesser Absolute و ادکلن آنجل شلیسر اسنشیال مردانه، برای خرید عطر زنانه، خرید ادکلن زنانه و شلیسر زنانه، ادکلن انجل شلیسر فم است.

ادکلن آنجل شلیسر زنانه

آنجل شلیسر هم، یک ادکلن انجل شلیسر شلیسر زنانه است که به‌عنوان عطر انجل شلیسر زنانه، بسیار محبوب و محسوب می‌شود. این عطر با راحیه گل‌های درخشان و جوب‌های نفیس است که بسیار جذاب، با کیفیت و لطیف است. قیمت ادکلن انجل شلیسر فم، متوسط رو به بالا به‌شمار می‌رود که از رهاپرفیوم می‌توانید تهیه کنید. اگر به‌دنبال خرید عطر زنانه، عطر انجل شلیسر زنانه، خرید ادکلن زنانه هستید، ادکلن آنجل شلیسر زنانه فم یکی از بهترین گزینه‌های این برند برایتان خواهد بود.

به‌طور کلی قیمت ادکلن آنجل شلیسر، قیمت عطر آنجل سفید، قیمت ادکلن مردانه آنجل، قیمت عطر Angel Schlesser Essential،  قیمت ادکلن انجل شلیسر فم و قیمت ادکلن انجل شلسر، در رده‌ی متوسط رو به بالا رتبه‌بندی می‌شود که باید درنظر داشت با توجه به اعتبار و کیفیتی که این برند ارائه می‌دهد، رده‌ی بسیار منطقی و به‌صرفه‌ای است.

شما هم اگر قصد خرید عطر مردانه اوجینال، خرید عطر زنانه، خرید ادکلن مردانه با ماندگاری بالا، خرید ادکلن، خرید عطر مرغوب و خرید محصولی با کیفیت و خوشبو هستید، بد نیست نگاهی به محصولات آنجل شلسر در رهاپرفیوم بیندازید و تجربه‌ای کم‌نقص از خرید خطر و ادکلن را برای خود و دوستان و آشنایانتان رقم بزنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/ثبت نام