مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر

دسته بندی

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

نام برند

بیشتر... کمتر

حجم

بیشتر... کمتر

گروه عطری

بیشتر... کمتر

عطرساز

بیشتر... کمتر

نت ابتدایی

بیشتر... کمتر

نت میانی

بیشتر... کمتر

نت پایانی

بیشتر... کمتر
فیلتر

عطر زنانه

9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: گشنیز، ریواس، فلفل سیاه نت میانی: گل مریم، میخک قرنفلی، گاردنیا، گل برف، یاس نت پایانی: چرم، اوپوناکس، خس‌خس، عود، کهربا گروه عطری: شرقی گلی
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: گریپ فروت، ترنج، زنجبیل، گل جعفری نت میانی: شکوفه پرتقال، گل یاس، گل رز سیاه، صمغ کندر، اوپوناکس نت پایانی: خزه بلوط، لوبیای تونکا، چرم، وانیل، رایحه حیوانی، کهربا، مشک،...
10,499,500 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه و مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ریشه زنبق زرد، ریشه زنبق زرد، عرق نیشکر، ریشه زنبق زرد نت میانی: یاس، رز، زنبق نت پایانی: زباد، نت‌های چوبی، چوب آگار گروه عطری: شرقی گلی
10,879,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه و مردانه نت ابتدایی: جوز هندی، شنبلیله، فلفل صورتی، هل نت میانی: نعنای هندی، چرم، کهربا، آمبروکسان، چوب آگار نت پایانی: چوب صندل، روغن سیپریول، کاستوس، صمغ کندر، موسکن گروه عطری: آروماتیک سبز
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت:زنانه و مردانه نت ابتدایی: صمغ کندر، فلفل سیاه، فلفل صورتی، بذر هویج نت میانی: نرگس، روغن سیپریول، زنبق، رز نت پایانی: خس‌خس، صمغ کندر، چوب صندل گروه عطری: شرقی فوژه
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: بنفشه آبی، فرزیا، نت های سبز نت میانی: کانانگا، یاس، ماگنولیا نت پایانی: چوب سدر، مشک، چوب صندل، کهربا گروه عطری: گلی
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: انگورفرنگی سیاه، داوانا، بادام نت میانی: ماگنولیا، اسمانتوس، وانیل، یاس نت پایانی: نعناع هندی، پاپیروس، ارس، شکوفه تنباکو گروه عطری: شرقی گلی
1,650,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: آناناس، توت‌فرنگی، گریپ فروت، نارنگی نت میانی: گل صدتومانی، گل سوسن، ارکیده وانیلی، گل یاس، توت قرمز نت پایانی: مشک، بلوط، خزه گروه عطری: گلی میوه‌ای
نمایش 1 تا 20 از 306 مورد

خرید عطر زنانه، سلیقه و مهارت

یکی از مهارت‌هایی که بهتر است تمامی آقایان و بانوان آن را بلد باشند، مهارت خرید عطر با قیمت مناسب است. خرید عطری با پخش بوی بالا مانند بسیاری دیگر از محصولات، نیازمند کسب تجربه و رعایت نکاتی می‌باشد تا بتوانید بهترین محصول ممکن را تهیه کنید.

سلیقه‌ی فرد، نه تنها در خرید عطر زنانه بلکه در خرید عطر مردانه نیز مهم‌ترین فاکتور می‌باشد. اولین قدم برای تهیه‌ی یک عطر، این است که شما از رایحه‌ی آن لذت ببرید و هر بار که آن را استشمام می‌کنید، احساس خوبی به شما دست بدهد و فضاسازی جذابی را تجربه کنید.

اما اگر بخواهیم غیر از سلیقه، نکات و فاکتورهای دیگری را نیز در تهیه‌ی عطر دخیل کنیم، چه چیزهایی را باید در نظر بگیریم؟ در مورد چه چیزهایی باید اطلاعات کسب کنیم و چه نکاتی را باید بدانیم، تا بتوانیم مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین عطر ممکن را خریداری کنیم؟

تفاوتی ندارد که به دنبال خرید عطر زنانه هستید یا برای خرید ادکلن زنانه ارزان به بازار رفته‌اید؛ در ادامه، با بررسی و توضیح نکات مهم خرید عطر زنانه، شما را هر چه بیشتر با نحوه‌ی انتخاب و تهیه‌ی عطر و ادکلن آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

خرید عطر زنانه

غلظت‌های مختلف عطر

معمولا هیچ محصول خوشبو کننده‌ای با غلظت ۱۰۰ درصد ساخته نمی‌شود. در مورد عطرها نیز این قاعده صدق می‌کند و عطرسازان، همیشه روغن خالص عطر را با درصد معینی از الکل مخلوط می‌کنند و غلظت آن را کاهش می‌دهند. تفاوت اصلی انواع عطر نیز، در همین میزان غلظت آن‌ها است.

فرقی نمی‌کند که می‌خواهید محصولی مردانه را تهیه کنید یا قصد خرید محصولی زنانه را دارید. به طور کلی، غلظت های مختلف عطر زنانه، تفاوتی با عطرهای مردانه ندارند. در لیست زیر، می‌توانید با انواع عطر و غلظت‌های آن‌ها آشنا شوید:

پرفیوم (۲۰ تا ۳۰ درصد روغن خالص عطر)

ادو پرفیوم (۱۵ تا ۲۰ درصد روغن خالص عطر)

ادو تویلت (۵ تا ۱۵ درصد روغن خالص عطر)

ادکلن (۲ تا ۴ درصد روغن خالص عطر)

همانطور که مشاهده کردید، پرفیوم غلیظ‌ترین محصول و ادکلن، رقیق‌ترین می‌باشد. همچنین ماندگاری پرفیوم بیشتر از ادکلن است به طوری که پرفیوم تا 12ساعت می‌تواند ماندگار باشد و ادکلن، تا حدود 3 ساعت ماندگاری خود را حفظ می‌کند. اگر دوست دارید تا رایحه‌ی عطری که استفاده می‌کنید، همیشه همراه شما نباشد، بهتر است تا نسبت به خرید ادکلن با قیمت مناسب اقدام کنید.

شناختن غلظت های مختلف عطر زنانه، اولین چیزی بود که در مورد عطرها باید با آن آشنا می‌شدید. یکی دیگر از موضوعاتی که باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید، طبع عطرها و آب و هوای مناسب جهت استفاده‌ی آن‌ها می‌باشد. اگر شما نیز علاقه دارید تا در خرید عطر زنانه حرفه‌ای شوید، با ما همراه باشید.

آب و هوای استفاده‌ی هر عطر

شاید این اتفاق برای شما هم پیش آمده باشد که برای اولین بار که رایحه عطری را استشمام کرده‌اید، ارتباطی با آن برقرار نکرده باشید اما چند ماه بعد که دوباره آن را استشمام کرده‌اید، از رایحه آن بسیار لذت برده باشید.

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب عطری که می‌خواهید استفاده کنید، طبع آن است. به طور کلی، عطرها به دو دسته‌ی سرد و گرم تقسیم‌بندی می‌شوند و اگر هر کدام از این عطرها را در موقعیت و آب و هوای مناسب خود استفاده نکنید، رایحه‌ی آن می‌تواند برای شما آزار دهنده باشد و حتی گاهی شما را دچار سردرد کند.

نحوه استفاده عطرها، بدین گونه است که عطرهای سرد را باید در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان و عطرهای گرم را باید در فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان استفاده کنید. البته عطرهایی با طبع معتدل نیز وجود دارند که به دلیل میانه‌رو بودن طبع آن‌ها، تفاوتی ندارد که در کدامیک از فصل‌های سال از آن‌ها استفاده می‌کنید.

حالا که با طبع عطرها و موقعیت استفاده از آن‌ها آشنا شدید، پاسخ این سوال که چرا برای اولین بار استشمام یک عطر آزار دهنده است و بعد از چند ماه استشمام همان عطر لذت‌بخش است را، می‌دانید. این اصل، بین محصولات مردانه و زنانه یکسان است و تفاوتی نمی‌کند که قصد خرید عطر زنانه را داشته باشید یا خرید ادکلن مردانه، در هر صورت باید به طبع آن و فصل و آب و هوایی که در آن قرار دارید، دقت کافی داشته باشید.

تا اینجا با نکات بسیار مهمی در مورد کلیت عطرها آشنا شدیم. اگر علاقه‌مند هستید تا در مورد عطرها اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید با مراجعه به سایت رهاپرفیوم، از مطالب مفید این سایت بهره‌مند شوید.

در ادامه، با معرفی و بررسی انواع برند عطر زنانه، شما را با محصولات موجود در بازار بیشتر آشنا می‌کنیم تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید.

خرید عطر زنانه در برند های مختلف

قبل از خرید هر محصول، از جمله خرید عطر زنانه، بهتر است تا با بهترین‌های بازار آشنا باشیم. آشنایی با بهترین‌ها، سبب می‌شود تا دچار سردرگمی نشده و راحت‌تر بتوانیم از میان محصولات موجود، مناسب‌ترین محصول را انتخاب کنیم. اگر شما نیز به دنبال خرید عطر زنانه اصل هستید، به هیچ عنوان این بخش را از دست ندهید.

گوچی بلوم – Gucci Bloom

یکی از عطرهای بسیار پرطرفدار زنانه، عطر گوچی بلوم می‌باشد. این عطر در سال ۲۰۱۷ و در کشور ایتالیا ساخته و به بازار عرضه شد و تنها در مدتی کوتاه، توانست به فروش بسیار بالایی دست پیدا کند.

طبع این عطر خنک و شیرین می‌باشد و گزینه‌ی بسیار مناسبی برای استفاده در فصل‌های بهار و تابستان است. رایحه‌ی این عطر پر از نوت‌های گلی است و می‌توان این محصول را عطری به معنای واقعی کلاسیک و سرزنده دانست.

در نوت اولیه این عطر از ریشه زنبق، گل مریم، یاس و پیچ امین‌الدوله استفاده شده است و در نوت پایانی نیز، نیلوفر رنگون مورد استفاده قرار گرفته است.

یین ترنسفورمیشن – The Harmonist Yin Transformation

در سال ۲۰۱۸ و در کشور آمریکا، این عطر ساخته و به جهان معرفی شد. به طور کلی، برند «د هارمونیست» را می‌توان برندی قابل اعتماد برای خرید عطر زنانه دانست. این برند محصولات زنانه‌ی موفق و پرفروشی را روانه‌ی بازار کرده است و عطرسازانی که در این برند فعالیت می‌کنند، هر بار با ارائه‌ی محصولی خلاقانه توانسته‌اند نگاه منتقدین را به خود جذب کنند.

این عطر از ترکیباتی مانند: رز، مشک، چوب صندل سفید، ارکیده، آب و گل یلانگ تشکیل شده است و باعث شده تا رایحه‌ای سرزنده و تازه به مصرف‌کننده ارائه شود. اگر قصد خرید عطر زنانه دارید، حتما این مدل را در نظر داشته باشید.

ایدول – Lancome Idôle

جذابیت عطرهای فرانسوی بر هیچ فردی پوشیده نیست. در سال ۲۰۱۹، این عطر توسط سه عطرساز خانم به نام‌های: «شیامالا میزندیو»، «آدریانا مدیانا» و «نادج لو گارلونزک» ساخته و به بازار عرضه شد.

این عطر، بسیار جوان‌پسند بوده و جسارت و ابهت خاصی را دارد. اگر شما نیز به دنبال عطری جسور و بلندپرواز هستید، این گزینه را حتما در نظر داشته باشید.

فلاور بمب - Viktor & Rolf Flowerbomb

اگر به دنبال یک عطر شرقی گلی هستید و می‌خواهید تازگی و آرامش را از رایحه‌ی آن دریافت کنید، این عطر بهترین گزینه برای خرید می‌باشد. در سال ۲۰۰۵ و در کشور هلند، این عطر ساخته و به بازار عرضه شد و در مدتی کوتاه، به فروشی بالا دست پیدا کرد.

طبع این عطر معتدل می‌باشد و به همین دلیل، می‌توانید در چهار فصل سال از آن استفاده کرده و به نوعی، این عطر را برای مصرف روزانه‌ی خود قرار دهید.

نوت اولیه‌ی آن از گل اوسمانتوس، چای و ترنج تشکیل شده است. در نوت میانی شاهد شکوفه پرتقال، ارکیده، رز و فریزیا هستیم و در پایان نیز نعناع هندی و مشک توانسته جذابیت خاصی را به رایحه این عطر ببخشد.

الکسیر دس مرویلس - Hermes Elixir Des Merveilles

در سال ۲۰۰۶ و در کشور فرانسه، عطرسازی معروف به نام «ژان کلود النا» با ترکیب اسانس‌هایی فوق‌العاده، توانست عطری گرم با رایحه‌ای جذاب را به بازار عرضه کند. همانطور که گفته شد، طبع این عطر گرم است و بهتر است تا آن را در فصول سرد مانند پاییز و زمستان مورد استفاده قرار دهید.

این عطر را می‌توان یکی از عطرهای بسیار پرطرفدار در دنیا دانست. به این دلیل که در اکثر سایت‌ها و انجمن‌های مربوط به عطر و ادکلن، کمتر کسانی را پیدا می‌کنید که انتقادی تند را نسبت به این عطر داشته باشند.

این عطر از مواد اولیه‌ای مانند: چوب صندل سفید، درخت بلوط، صمغ گیاهی، کارامل و وانیل تشکیل شده است و توانسته رایحه‌ای شرقی فوژه را به مصرف‌کننده ارائه دهد.

در این بخش سعی کردیم شما را با بهترین برندهای عطر زنانه آشنا کنیم تا اگر قصد خرید عطر زنانه اورجینال را داشته باشید، بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده، بهترین گزینه‌ی ممکن را انتخاب کنید. اما شاید هنوز هم سوالاتی در ذهن شما باشد که پاسخ آن را نیافته باشید. در ادامه، به بررسی پرتکرارترین سوالاتی که تاکنون از متخصصین پرسیده شده است، خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

چرا باید از عطر مناسب جنسیت خودمان استفاده کنیم؟

دلایل بسیاری وجود دارد که اگر خانم‌ هستید، به شما توصیه می‌شود که با توجه به آن‌ها خرید عطر زنانه اصل را انجام دهید. در صورتی که خرید عطر زنانه جهت هدیه نیز انجام می‌دهید، توجه به این دلایل بسیار مهم است. از این رو توصیه می‌گردد که به استفاده از عطر مناسب زنان بپردازید، زیرا این عطر تماما با رایحه‌ای که یک خانم از استشمام آن لذت می‌برد، تهیه شده است. عطر مناسب جنسیت شما می‌تواند احساس سرزندگی و شادابی را در روزهای شما زنده کند. به همین خاطر است که تا به امروز برندهای بسیاری در بازار حضور دارند که به عرضه عطرهای گوناگون زنانه می‌پردازند.

چرا رهاپرفیوم را برای خرید اینترنتی عطر انتخاب کنیم؟

رهاپرفیوم هر آنچه که شما از یک عطر زنانه خوشبو احتیاج دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با انتخاب رهاپرفیوم می‌توانید در هر زمان از شبانه روز به این فروشگاه مراجعه کرده و سپس ثبت سفارش خود را انجام دهید. نکته حائز اهمیت در رابطه با انتخاب رهاپرفیوم این است که در صورت نیاز به کمک، این فروشگاه کارشناسان مطرحی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بهترین اطلاعات در رابطه با عطر مورد نظر خود و نحوه خرید آن به دست آورید.

این مشاوران به شکل آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شما با انتخاب رهاپرفیوم همچنین می‌توانید در کنار بررسی صدها مدل از عطرهای زنانه، عطرهای مردانه و همچنین عطرهای بدون جنسیت را نیز بررسی کنید تا از بین آن‌ها بهترین محصولات را برای خود به همراه داشته باشید.

از این که رهاپرفیوم را برای خرید عطر و ادکلن مورد علاقه خود انتخاب می‌کنید، بسیار سپاس گزاریم و امیدواریم که بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم، به گونه‌ای که در هر زمان نیاز شما به عطرهای خوشبو و بی‌نظیر را تامین کنیم.

سوالات متداول

بدون مقدمه، به سراغ سوالات می‌رویم:

قیمت خرید عطر زنانه چقدر است؟

عطر زنانه نیز مانند بسیاری دیگر از عطرها، توسط برندها و کمپانی‌های متفاوتی ساخته می‌شود. هر کدام از مدل‌های عطر زنانه، از فرمولاسیونی متفاوت تشکیل شده و توسط فرآیندی خاص ساخته می‌شوند. فرمولاسیون‌های مختلف و روش‌های ساخت متفاوت، سبب می‌شوند تا نتوان مقدار مشخصی را برای قیمت خرید عطر زنانه مشخص کرد.

دسته بندی عطرهای زنانه به چه صورت است؟

عطرهای زنانه را نیز مانند بسیاری دیگر از عطرها، می‌توان به روش‌های مختلفی دسته‌بندی کرد. برای مثال، دسته‌بندی بر طبق طبع یا دسته‌بندی بر طبق رایحه. به طور کلی، دسته بندی عطرهای زنانه به این بستگی دارد که از چه دیدگاهی، آن‌ها را دسته‌بندی کنیم.

برای خرید عطر زنانه به چه فروشگاهی مراجعه کنیم؟

یکی از نکات مهم در خرید عطر زنانه، این است که حتما از فروشگاهی مطمئن و معتبر خرید کنید. خیلی از سودجویان، با وعده‌ی خرید عطر زنانه ارزان، اجناس تقلبی و بی‌کیفیت را به دست مشتریان می‌رسانند. لازم به ذکر است که حتما دقت داشته باشید که فروشنده باید ضمانت اصالت کالا به شما ارائه دهد و اگر قصد خرید اینترنتی عطر زنانه را دارید، سایتی که از آن خرید می‌کنید حتما باید دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد.

در این مطلب سعی کردیم تا مهم‌ترین و کلیدی‌ترین نکاتی را که در خرید عطر زنانه به آن نیاز پیدا می‌کنید را به شما ارائه داده و شما را بیشتر با نحوه انتخاب و خرید عطر زنانه آشنا کنیم. امیدواریم که مطالب گفته شده، مفید واقع شده باشند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/ثبت نام