مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

نام برند

حجم

گروه عطری

عطرساز

نت ابتدایی

بیشتر... کمتر

نت میانی

بیشتر... کمتر

نت پایانی

بیشتر... کمتر
فیلتر

عطر مردانه ادو پرفیوم کلن

9,601,350 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: اسطوخودوس، لیمو، ترخون، ترنج نت میانی: گل برف، بنفشه، یاس نت پایانی: وانیل، عنبر سائل، گلسنگ، میخک صدپر، خس‌خس، نعناع هندی، سدر، چرم، گالبانوم، لوبیای تونکا، مشک، ریواس،...
11,410,300 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: لیمو ترش، درمنه، آویشن، گریپ فروت، لیمو، گالبانوم، ترنج نت میانی: سدر، یاس، خس‌خس، میوه ارس، رز، فلفل صورتی، سیب، انگورفرنگی سیاه، گل برف، روغن سیپریول نت پایانی: چرم،...
9,601,350 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج نت میانی: یاس، آفتاب‌پرست باغچه، رز، گل شمعدانی، نرولی نت پایانی: وانیل، تنباکو، کنیاک، زنجبیل، فلفل، هل، چوب صندل، عنبر سائل، نعناع هندی، بنزوئین گروه عطری: شرقی...
9,601,350 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج نت میانی: یاس، آفتاب‌پرست باغچه، رز، گل شمعدانی، نرولی نت پایانی: وانیل، تنباکو، کنیاک، زنجبیل، فلفل، هل، چوب صندل، عنبر سائل، نعناع هندی، بنزوئین گروه عطری: آروماتیک...
9,601,350 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج، پتی گرین نت میانی: یاس، لادن، رز نت پایانی: گالبانوم، سدر، گلسنگ، فلفل صورتی، جوز هندی، لادن، دانه های کرفس، چوب گایاک، زیره سیاه، فلفل، آمیریس، خس‌خس گروه عطری: چایپر
نمایش 1 تا 5 از 5 مورد

عطر مردانه ادو پرفیوم کلن چیست؟

همیشه هنگام خرید عطر اصل، به عبارات مختلفی بر خواهید خورد که هر کدام از آن‌ها، دارای مفهوم به خصوصی هستند. این عبارات معمولا در نام‌گذاری محصولات به کار رفته و با دانستن آن‌ها، آگاهی بیشتری نسبت به محصولی که قصد خرید آن را دارید پیدا خواهید کرد و به تبع، جنس بهتری را نیز خریداری خواهید کرد.

چه به دنبال خرید عطر مردانه باشید و چه به دنبال خرید عطر زنانه، در هر صورت با توجه به این که خرید عطر امری تخصصی است، باید با این عبارات آشنایی داشته باشید. از همین رو، در این مطلب تصمیم گرفتیم تا به بررسی عطر مردانه ادو پرفیوم کلن بپردازیم تا اگر قصد خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن اصل را داشتید، با آگاهی بیشتری نسبت به این کار اقدام کنید. با ما همراه باشید.

مفهوم ادو پرفیوم کلن

هنگامی که در مورد یک محصول «ادو پرفیوم کلن» صحبت می‌کنیم، در واقع داریم به دو ویژگی اشاره می‌کنیم. یک ویژگی غلظت می‌باشد و ویژگی دیگر، شدت رایحه است. شاید از قبل نیز بدانید که کلمه‌ی «ادو پرفیوم»، در واقع به غلظت محصول اشاره دارد. معمولا عطرهای ادوپرفیوم، دارای ۱۵ درصد روغن عطر خالص می‌باشند.

کلمه‌ی دیگری که در این نام‌گذاری به چشم می‌خورد، کلمه‌ی «کلن» است. این کلمه به این معنا است که شدت رایحه‌ی این محصول، از یک ادو پرفیوم معمولی کمتر است. پس اگر نسبت به خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن اورجینال اقدام کردید، نمی‌توانید انتظار یک ادو پرفیوم را از آن داشته باشید.

خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن

ماندگاری عطر مردانه ادو پرفیوم کلن

یکی از فاکتورهایی که برای بسیاری از خریداران از اهمیت بالایی برخوردار است، ماندگاری است. همانطور که گفته شد، شدت رایحه در محصولات کلن، کمتر از عطرهای عادی می‌باشد. با این حال، به این دلیل که داریم در مورد یک محصولی که غلظت ادو پرفیوم را دارا است صحبت می‌کنیم، پس باز هم می‌توانید با کمی جستجو، نسبت به خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن با ماندگاری بالا اقدام کنید.

پخش بوی عطر مردانه ادو پرفیوم کلن

تفاوتی ندارد که به دنبال تهیه‌ی محصولی زنانه باشید یا خرید عطر مردانه با رایحه‌ای جذاب. به طور کلی پخش بو در میان مصرف‌کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد ترجیح می‌دهند تا نسبت به خرید عطر با پخش بوی بالا اقدام کنند.

خوشبختانه به دلیل غلظت بالایی که خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن دارد، از پخش بوی مناسبی برخوردار است و می‌توانید با خیالی راحت نسبت به خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن با پخش بوی بالا اقدام کنید.

قیمت عطر مردانه ادو پرفیوم کلن

از دیگر فاکتورهایی اهمیت بالایی برای افراد دارد، قیمت عطر مردانه ادو پرفیوم کلن است. خوشبختانه اگر به دنبال خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن با قیمت مناسب هستید، جای نگرانی وجود ندارد. کمپانی‌ها و کارخانه‌های عطرسازی، معمولا محصولات خود را در بازه‌های قیمتی متفاوتی ساخته و به بازار عرضه می‌کنند تا امکان تهیه‌ی آن‌ها برای طبقات مختلف جامعه وجود داشته باشد. از همین رو با در نظر گرفتن مقداری بودجه‌ی بیشتر، می‌توانید نسبت به خرید بهترین عطر مردانه ادو پرفیوم کلن اقدام کرده و یا اگر قصد پرداخت هزینه‌ی بالایی را ندارید، می‌توانید به راحتی نسبت به خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن ارزان اقدام کنید.

خرید اینترنتی عطر مردانه ادو پرفیوم کلن

امروزه با فراگیر شدن فروشگاه‌های اینترنتی، بسیاری از افراد محصولات مورد نظر خود را از این طریق خریداری می‌کنند. اگر شما نیز قصد خرید اینترنتی عطر مردانه ادو پرفیوم کلن را دارید، می‌توانید به راحتی با مراجعه به فروشگاه اینترنتی رهاپرفیوم، محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

در این فروشگاه نه تنها می‌توانید نسبت به خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن آنلاین اقدام کنید، بلکه رهاپرفیوم همواره تلاش داشته تا با دقت و سرعت در عملکرد، رضایت مشتریان را نسبت به خود جلب کند. بدین گونه که تفاوتی ندارد به دنبال خرید عطر زنانه با ارسال فوری باشید یا خرید عطر مردانه ادو پرفیوم کلن با ارسال فوری. در هر صورت محصول مورد نظرتان در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

سوالات متداول

آیا عطر مردانه ادو پرفیوم کلن از ماندگاری خوبی برخوردار است؟

بله. به دلیل غلظت بالایی که دارد، با این که شدت رایحه‌اش کم است، با این حال ماندگاری بالایی را دارا می‌باشد.

پخش بوی عطر مردانه ادو پرفیوم کلن به چه صورت است؟

با این که عطر مردانه ادو پرفیوم کلن، شدت رایحه‌ی کمی را دارد، ولی غلظت بالای ادو پرفیوم به کمک آن آمده و پخش بو را در سطح خوبی نگاه داشته است.

آیا می‌توان از عطر مردانه ادو پرفیوم کلن به صورت روزانه استفاده کرد؟

بله. اگر قصد مصرف روزانه را دارید این محصول می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

ادو پرفیوم کلن غلیظ‌تر است یا ادکلن؟

ادو پرفیوم کلن محصولی غلیظ‌تر می‌باشد.

آیا پخش بو و ماندگاری ادو پرفیوم کلن از عطر کمتر است؟

خیر. ادو پرفیوم کلن در هر دو مورد از قدرت بالاتری برخوردار است.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/ثبت نام