مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

نام برند

بیشتر... کمتر

حجم

گروه عطری

بیشتر... کمتر

عطرساز

بیشتر... کمتر

نت ابتدایی

بیشتر... کمتر

نت میانی

بیشتر... کمتر

نت پایانی

بیشتر... کمتر
فیلتر

عطر زنانه ادو تویلت

2,769,085 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه حجم: 65 میلی لیتر نت ابتدایی: دارابی، گریپ فروت، فلفل صورتی نت میانی: رز، گل یاس تاهیتی، هلو، پلومریا نت پایانی: ریشه زنبق زرد، نت‌های چوبی، وانیل، بنفشه، چوب صندل، مشک گروه عطری: گلی 
3,882,285 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه  حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج، گریپ فروت، لیمو، میوه‌های گرمسیری، رایحه آبی نت میانی: شکوفه پرتقال، یاس، پرالین، دارچین، رز نت پایانی: کهربا، مشک، نعناع هندی، چوب کشمیر، سدر ویرجینیا، جیر، چوب...
2,991,725 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه  حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: بهار نارنج، هل، فلفل شیرین، پرتقال خونی، لیمو نت میانی: رز، لیمو، زنجبیل، چای، شکوفه پرتقال، ماته نت پایانی: مشک، سدر، چوب کشمیر، خس‌خس، نعناع هندی گروه عطری: شرقی گلی
6,670,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه  حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: سدر، لیمو، بالنگ نت میانی: سنبل آبی، فلفل صورتی، سنبل آبی، یاس نت پایانی: چوب درخت ساج، مشک، کهربا، خس‌خس، نعناع هندی، زنبق گروه عطری: چایپر گلی
5,496,425 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: گل جعفری، بنفشه، زردآلو، شکوفه پرتقال، آناناس، هلو نت میانی: نرگس، گاردنیا، یاس، میخک صدپر، رز نت پایانی: مشک، وانیل، چوب صندل، سدر گروه عطری: شرقی گلی
1,280,180 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه   حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: لیلی، کالون، نیلوفر آبی، انگورفرنگی سیاه، به جنگلی، لیمو، ملون، آناناس نت میانی: عسل، یاس، زالزالک، لیلی، گل برف، رز، نیلوفر آبی نت پایانی: بنفشه، وانیل، تمشک، مشک، خس‌خس،...
2,991,725 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه   حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: هلو، ترنج، سیب قرمز، کاسیس، گلابی، شکوفه گیلاس نت میانی: یاس، لیلی، رز نت پایانی: نت‌های چوبی، سدر ویرجینیا، مشک گروه عطری: گلی میوه‌ای
3,826,625 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه   حجم: 75 میلی لیتر نت ابتدایی: انگورفرنگی سفید، هلو نت میانی: آمیریس، شیرین‌بیان، زنبق نت پایانی: مشک گروه عطری: گلی میوه‌ای
3,965,775 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه   حجم: 75 میلی لیتر نت ابتدایی: رد بری، فلفل صورتی نت میانی: بنفشه، انگورفرنگی قرمز، یاس خوشه‌ای، تمشک، هلو نت پایانی: کهربا، نعناع هندی، کارامل گروه عطری: شرقی گلی
40,214,350 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: زنانه   حجم: 75 میلی لیتر نت ابتدایی: گاردنیا، فرزیا، هلو نت میانی: گل محمدی، گشنیز، یاس نت پایانی: خس‌خس، نعناع هندی، وانیل گروه عطری: چایپر میوه‌ای
نمایش 1 تا 20 از 46 مورد

هر آنچه درباره‌ی عطر زنانه ادو تویلت باید بدانید

شاید برای شما نیز جالب باشد که هیچگاه عطرسازان روغن خالص عطر را برای مصرف به بازار عرضه نمی‌کنند. در اکثر موقعیت‌ها، روغن خالص عطر قابل استفاده نیست و در واقع چیزی که شما هنگام خرید عطر ارزان و خرید عطر مردانه ادو تویلت تهیه می‌کنید، هیچوقت محصول خالصی نیست و مقداری الکل به آن افزوده شده است.

مقدار خلوص عطر و در واقع میزان الکلی که به آن اضافه شده است، اساس نوعی دسته‌بندی می‌باشد. احتمالا شما هم کلماتی مانند پرفیوم، ادو پرفیوم و عطر زنانه ادو تویلت را شنیده باشید. هر محصول، همانطور که گفته شد بر اساس میزان خلوصی که دارد، در یکی از این دسته‌بندی‌ها قرار می‌گیرد.

با توجه به این که عطر زنانه ادو تویلت از طرفداران بسیاری برخوردار است، در این مطلب تصمیم گرفتیم تا علاوه بر بررسی ماهیت و ویژگی‌هایی که عطر ادو تویلت دارد، به طور تخصصی به تحلیل و بررسی عطر زنانه ادو تویلت بپردازیم تا شما بتوانید هنگام خرید عطر زنانه و خرید ادکلن مردانه ادو تویلت، راحت‌تر تصمیم‌گیری کرده و مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین محصول ممکن را خریداری کنید پس تا انتهای این مقاله، با ما همراه باشید.

درصد خلوص عطر زنانه ادو تویلت و میزان ماندگاری آن

همانطور که پیشتر گفته شد، عطرها با درصدهای خلوص متفاوتی به بازار عرضه می‌شوند. یکی از محبوب‌ترین محصولات عطری، ادو تویلت می‌باشد که ۵ تا ۱۵ درصد روغن خالص عطر را شامل می‌شود. این محصول از ادکلن غلیظ‌تر بوده و از ادو پرفیوم رقیق‌تر می‌باشد پس اگر قصد خرید اینترنتی ادکلن دارید، این نکته که غلظت آن از ادو تویلت کمتر می‌باشد را حتما در نظر داشته باشید.

یکی دیگر از موضوعاتی که بسیار مورد بحث می‌باشد، میزان ماندگاری ادو تویلت است. تفاوتی ندارد که شما قصد خرید ادکلن زنانه یا خرید ادکلن زنانه ادو تویلت را داشته باشید یا در حال تحقیق برای قیمت عطر مردانه باشید، ماندگاری محصول یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که هر خریدار باید به آن توجه داشته باشد.

باید توجه داشته باشید که ماندگاری یک عطر، به فاکتورهای زیادی از جمله مواد تشکیل دهنده و ترکیبات استفاده در آن، و همچنین فرآیند ساخت عطر وابسته است. علاوه بر این‌ها، این که شما عطر را بر روی لباس یا بر روی پوست بدنتان استفاده می‌کنید نیز می‌تواند بر ماندگاری آن اثرگذار باشد.

اگر تاثیر تمامی موارد بالا را یکسان در نظر بگیریم، ادو تویلت‌ها به طور میانگین حدود ۵ ساعت ماندگاری خود را نگه می‌دارند.

تا الآن با ماهیت کلی ادو تویلت آشنا شده‌اید و همچنین میزان ماندگاری آن را نیز می‌دانید. در این میان، یکی از مهم‌ترین چیزها در خرید عطر و ادکلن، این است که قصد خرید هر نوع عطری را که دارید، از قبل با بهترین‌های آن نوع آشنا باشید تا بتوانید به درستی تصمیم گرفته و بهترین محصول ممکن را خریداری کنید. به همین دلیل، ما در بخش بعدی بهترین محصولات و پرفروش‌ترین‌ها را در زمینه‌ی عطر زنانه ادو تویلت به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید درست‌تر تصمیم‌گیری کنید. با ما همراه باشید.

خرید عطر زنانه ادو تویلت با ماندگاری بالا

بهترین عطرهای زنانه ادو تویلت

سالانه محصولات ادو تویلت زیادی برای بانوان به بازار عرضه می‌شوند اما بسیاری از این محصولات، نمی‌توانند بازار خوبی را کسب کنند و همان ابتدای کار حذف می‌شوند.

برعکس، بسیاری از محصولات نیز هستند که مدت زیادی در جایگاهی پرفروش بین دیگر محصولات می‌مانند و به عنوان یک عطر زنانه ادو تویلت به خوبی می‌درخشند. در ادامه، بهترین و پرفروش‌ترین محصولات را مورد تحلیل و بررسی قرار خواهیم داد.

برایت کریستال - Versace Bright Crystal

برند ورساچه، چه در زمان خرید عطر زنانه ادو تویلت و چه در هنگام خرید ادکلن مردانه با ارسال فوری، همیشه می‌تواند محصولی جذاب و دلفریب را به شما ارائه دهد. این برند در سال ۲۰۰۶ و در کشور ایتالیا با معرفی این عطر بی‌نظیر، توانست محصولی فوق‌العاده را به جهان عرضه کند.

برایت کریستال، توسط عطرسازی باتجربه به نام «آلبرتو موریلاس» و با طبعی خنک ساخته شد تا بتواند به خوبی فضای گرم تابستانی را تعادل ببخشد.

در نوت اولیه‌ی این عطر، از یوزو، آب و انار استفاده شده است. در نوت ثانویه، شاهد مگنولیا، نیلوفر آبی و گل صدتومانی هستیم و در انتها نیز ترکیباتی مانند کهربا، مشک و چوب ماهون مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

اگر به دنبال عطری جذاب برای فصل تابستان هستید، به هیچ عنوان برایت کریستال را از دست ندهید.

هیپنوتیک پویزن - Dior Hypnotic Poison

یکی دیگر از برندهایی که هر ساله محصولاتی بسیار جذاب و باکیفیت را روانه‌ی بازار می‌کند، برند دیور می‌باشد. در زمینه‌ی عطر زنانه ادو تویلت نیز این برند توانسته تا محصولات بسیار خوبی را معرفی کند و یکی از این محصولات، هیپنوتیک پویزن می‌باشد.

این عطر در سال ۱۹۹۸ و در کشور فرانسه به جهان عرضه شد و هنوز هم با گذشت قریب به ۲۵ سال، این عطر محبوبیت خود را از دست نداده است! عطرساز معروف، «آنیک مناردو» با ساخت این عطر گرم، محصولی جذاب برای زمستان و پاییز را ارائه داده است.

در نوت اولیه‌ی این عطر از آلو، زردآلو و نارگیل استفاده شده است. در نوت ثانویه اقاقیای برزیلی، گل برف، زیره، یاس و گل مریم را مشاهده می‌کنیم و در انتها نیز ترکیباتی مانند چوب صندل سفید، بادام، وانیل و مشک مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

نارسیس رودریگز فور هر - Narciso Rodriguez for Her EDT

اگر به دنبال عطری معتدل هستید تا بتوانید در تمامی فصل‌ها از آن استفاده کنید و آن را امضای خود قرار دهید، عطر نارسیس رودریگز فور هر می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. این عطر زنانه ادو تویلت در سال ۲۰۰۳ و در کشور آمریکا، ساخته و به بازار عرضه شد و در مدتی کوتاه توانست طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.

در نوت اولیه‌ی این محصول از شکوفه پرتقال، نارنج و گل اوسمانتوس استفاده شده است. در نوت ثانویه شاهد کهربا و مشک هستیم و در نوت پایانی نیز خس خس، نعناع هندی و وانیل مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

چنس او تندر - Chanel Chance Eau Tendre

برند شنل، یکی از معروف‌ترین و بهترین برندهایی است که در زمینه‌ی تولید محصولات عطری وجود دارد و هر سال با معرفی و عرضه‌ی محصولاتی جذاب و خوشبو، جانی دوباره به صنعت عطرسازی می‌بخشد.

در سال ۲۰۱۰ و در کشور فرانسه، شنل محصولی دیگر به نام چنس او تندر را به بازار معرفی کرد و توانست یک عطر زنانه ادو تویلت فریبنده را به بازار عرضه کند. عطر ساز معروف، «ژاک پولژ» با ساخت این عطر خنک، توانست محصولی جذاب را برای فصول گرم به بازار عرضه کند.

در نوت اولیه‌ی این عطر، از به و گریپ‌فروت استفاده شده است. در نوت ثانویه، سنبل و یاس مورد استفاده قرار گرفته‌اند و در آخر نیز شاهد زنبق، کهربا، سدر و مشک هستیم.

دان فور وومن - Dior Dune for Women

یکی دیگر از عطرهای برند دیور که توانسته محبوبیت بسیار بالایی را کسب کند،‌ عطر دان فور وومن می‌باشد. این محصول جذاب، توسط دو عطرساز به نام‌های «ژان لوییز سوزاک» و «نیلا باربر» در سال ۱۹۹۳ و در کشور فرانسه، ساخته و به بازار عرضه شد. هنوز هم پس از گذشت نزدیک به ۳۰ سال، دان فور وومن یکی از بهترین‌ها در زمینه‌ی عطر زنانه ادو تویلت می‌باشد و کمتر محصولی می‌تواند با آن رقابت کند.

طبع این عطر نیز مانند عطر نارسیس رودریگز فور هر، معتدل می‌باشد و می‌توانید از آن تقریبا در تمامی فصول استفاده کرده و آن را به نوعی امضای خود قرار دهید.

در نوت اولیه‌ی این محصول، از نارنگی ماندارین، ترنج، اقاقیای برزیلی و آلدهید استفاده شده است. در نوت میانی شاهد رز، یاس، گل یلانگ یلانگ، شب بوی زرد و گل سوسن هستیم. در انتها نیز ترکیباتی مانند مشک، کهربا، نعناع هندی، وانیل، خزه درخت بلوط و... مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

در این بخش سعی کردیم تا شما را با بهترین‌های عطر زنانه ادو تویلت آشنا کنیم تا هنگام خرید، تصوری بهتر از محصولات بازار و پرفروش‌ترین‌های آن داشته باشید.

با تمامی اطلاعاتی که داده شد، هنوز هم نمی‌توان مدعی شد که شما تمامی نکات مورد نیاز را دریافت کرده‌اید. قطعا ممکن است هنوز هم سوالاتی در ذهن خود داشته باشید و به همین دلیل، در بخش بعدی به پرتکرارترین سوالاتی که تاکنون از متخصصین پرسیده شده است خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

منبع

theperfumeshop

سوالات متداول

بدون مقدمه به سراغ سوالات می‌رویم:

عطر زنانه ادو تویلت را از کجا تهیه کنیم؟

تقریبا در تمامی فروشگاه‌های عطر، می‌توانید نسبت به تهیه‌ی عطر زنانه ادو تویلت اقدام کنید. در نظر داشته باشید که به دلیل کثرت اجناس تقلبی، حتما از فروشنده ضمانت اصالت کالا دریافت کنید و با استعلام آن، از تقلبی نبودن محصول خود مطمئن شوید.

برای خرید اینترنتی ادوتویلت زنانه به کدام سایت مراجعه کنیم؟

مانند فروشگاه‌های حضوری، سایت‌های زیادی نیز برای تهیه‌ی عطر وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. حتما دقت داشته باشید که سایت مورد نظر، دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد و سپس نسبت به خرید اینترنتی ادوتویلت زنانه اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی رهاپرفیوم را می‌توان یکی از بهترین و معتبرترین سایت‌ها در زمینه‌ی فروش عطر دانست و بهتر است تا برای داشتن خریدی امن و مطمئن، به این وبسایت مراجعه کنید.

آیا ماندگاری عطر ادو تویلت زنانه برای مهمانی‌ها کافی است؟

بله. عطر ادو تویلت زنانه به طور متوسط ۵ ساعت ماندگار می‌باشد و از همین حیث، می‌تواند به طور کامل طول یک مهمانی را پوشش دهد.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را بیشتر با عطر زنانه ادو تویلت آشنا کنیم و راهنمایی مناسب را برای خرید این نوع عطر به شما ارائه دهیم. امیدواریم تا مطالب گفته شده مفید واقع شده باشند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/ثبت نام