مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

نام برند

بیشتر... کمتر

حجم

بیشتر... کمتر

گروه عطری

بیشتر... کمتر

عطرساز

بیشتر... کمتر

نت ابتدایی

بیشتر... کمتر

نت میانی

بیشتر... کمتر

نت پایانی

بیشتر... کمتر
فیلتر

عطر مردانه خنک

9,775,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: شکوفه پرتقال، گالبانوم، نعناع نت میانی: خس‌خس، پیچک، خزه بلوط نت پایانی: نت‌های چوبی، نعناع هندی، مر مکی گروه عطری: چوبی آروماتیک
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: جوز هندی، لیمو، میخک، ترنج، سرو، اسطوخودوس نت میانی: گل شمعدانی، سدر، چوب صندل، دارچین نت پایانی: نعناع هندی، مشک گروه عطری: آروماتیک فوژه
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: فلفل صورتی، فلفل سیاه نت میانی: جوز هندی، المی، گل شمعدانی نت پایانی: چوب سدر، صمغ کندر، مشک، خس‌خس، لوبیای تونکا، نعناع هندی گروه عطری: چوبی ادویه‌ای
10,499,500 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: زنانه و مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ریشه زنبق زرد، ریشه زنبق زرد، عرق نیشکر، ریشه زنبق زرد نت میانی: یاس، رز، زنبق نت پایانی: زباد، نت‌های چوبی، چوب آگار گروه عطری: شرقی گلی
9,775,000 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه  حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: فلفل صورتی، پتی گرین، رزماری نت میانی: گل یاس، بهارنارنج، کانانگا، ریشه زنبق زرد نت پایانی: نعناع هندی، چوب صندل، خس‌خس، چوب سدر گروه عطری: گلی چوبی مشک
1,650,000 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج، سیب نت میانی: اسطوخودوس، ادویه گل میخک، اکالیپتوس، اکالیپتوس، ادویه گل میخک نت پایانی: خس‌خس، نعناع هندی، کهربا، چوب گایاک گروه عطری: آروماتیک ادویه‌ای
1,598,500 تومان (بدون مالیات)
(2)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: گشنیز، چوب اقاقیا برزیلی، ترنج، لیمو، نت‌های سبز نت میانی: رز، گل شمعدانی، میخک قرنفلی، ریشه زنبق زرد، گل برف، یاس نت پایانی: چوب صندل، خزه، زباد، کهربا، خس‌خس، نعناع...
1,461,075 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 110 میلی لیتر نت ابتدایی: گاردنیا، مر مکی، آلدئید، ترنج، درمنه، شبدر، آویشن نت میانی: هل، یاس، ریشه زنبق زرد، نعنای هندی، رزماری نت پایانی: گلسنگ، نارگیل، کهربا، چرم، مشک، خس‌خس، چوب صندل گروه...
1,598,500 تومان (بدون مالیات)
جنسیت: مردانه حجم: 110 میلی لیتر نت ابتدایی: گالبانوم، اسطوخودوس، درمنه، آلدئید، لیمو، ترنج، پرتقال نت میانی: درخت کاج سوزنی، زیره سیاه، یاس، میخک قرنفلی، دارچین، درمنه نت پایانی: چرم، سدر، مشک، خزه، گل لادن، نعناع...
1,308,010 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: فلفل صورتی، جوز هندی، ترنج، هل، زنجبیل نت میانی: عود، چوب گایاک، سدر، لادن نت پایانی: مشک، عنبر سائل گروه عطری: چوبی ادویه‌ای
1,920,270 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: فلفل صورتی، نارنگی، بنفشه، جوز هندی نت میانی: یاس، رایحه زمینی، نت‌های شیرین، نعنای هندی، نی مردابی نت پایانی: خزه، عود، سدر، لوبیای تونکا، تنباکو گروه عطری: چوبی ادویه‌ای
2,198,570 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: ترنج، برگ بنفشه، جوز هندی، نت های دریایی نت میانی: چوب کشمیر، عنبر، یاس نت پایانی: خزه، مشک، چوب صندل، لوبیای تونکا گروه عطری: شرقی فوژه
2,587,500 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: هلو، نعناع، ترخون، گریپ فروت نت میانی: سدر، جوز هندی، برگ توس، اسطوخودوس نت پایانی: بنزوئین، چوب گایاک، خس‌خس، چوب صندل، خزه بلوط، آمبروود گروه عطری: چوبی آروماتیک
1,767,205 تومان (بدون مالیات)
(1)
جنسیت: مردانه حجم: 100 میلی لیتر نت ابتدایی: بنفشه، فلفل سیاه، بالنگ نت میانی: آویشن، گل شمعدانی نت پایانی: خس‌خس، نت‌های چوبی گروه عطری: چوبی آروماتیک
نمایش 1 تا 20 از 150 مورد

عطر مردانه خنک، رایحه‌ای آبی

یکی از پرطرفدارترین طبع‌های عطر، طبع خنک است. از دیرباز، مردان زیادی از عطر مردانه خنک برای جذاب‌تر نشان دادن خود استفاده می‌کردند و به لطف احساس خوبی که این نوع عطر به انسان منتقل می‌کند، موفق نیز بوده‌اند.

اگر به دنبال خرید عطر مردانه یا خرید ادکلن مردانه خنک هستید و فکر می‌کنید که عطرهای خنک، جذابیت بیشتری نسبت به باقی عطرها برای شما دارند، این مطلب می‌تواند در تصمیم‌گیری و خرید عطر اورجینال با طبع خنک، کمک بسیاری به شما کند.

در ادامه، با بررسی نکات مربوط به عطر مردانه خنک، نحوه‌ی انتخاب و خرید این نوع عطر، بررسی محبوب‌ترین عطرهای خنک و...، شما را بیش از پیش با جذابیت‌های عطر مردانه خنک آشنا خواهیم کرد. پس تا انتها، با ما همراه باشید.

چه موقع از عطر مردانه خنک استفاده کنیم؟

شاید این اتفاق برای شما نیز پیش آمده باشد که هنگام خرید عطر و ادکلن، یک عطر را تست کرده باشید و رایحه‌ی آن به دل شما نشسته باشد و یا حتی شما را دچار سردرد کرده باشد. اما چند وقت بعد که مجددا آن عطر را تست کرده‌اید، از استشمام بوی آن بسیار لذت برده باشید.

یکی از چیزهای مهمی که هنگام خرید ادکلن اصل، پرفیوم، ادو پرفیوم و به طور کلی تمامی محصولات عطری باید در نظر داشته باشید، طبع عطر می‌باشد. از دیدگاهی کلی، طبع عطر را می‌توان به دو دسته‌ سرد و گرم تقسیم‌بندی کرد. اما سرد یا گرم بودن عطر، چه ربطی به این موضوع که برای اولین بار رایحه‌ی عطری به دلمان نمی‌نشیند ولی پس از مدتی از آن لذت می‌بریم دارد؟ با ما همراه باشید.

همانطور که گفته شد، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید هنگام تهیه‌ی عطر در نظر داشته باشیم، طبع آن است. در طبیعت، همه چیز مکمل یکدیگر هستند. در واقع مثبت و منفی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و تعادل ایجاد می‌کنند. در دنیای عطرها نیز، این اصل برقرار است. در فصول گرمی مانند بهار و تابستان، اگر از عطرهای گرم استفاده کنید، احساس بدی به شما دست می‌دهد. چرا که در کنار گرمی هوا، از عطری گرم نیز استفاده کرده‌اید و هیچ تعادلی در محیط ایجاد نشده است. در صورتی که اگر از عطر خنک استفاده کنید، بسیار از رایحه‌ی آن لذت خواهید برد.

در مورد فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان نیز این اصل برقرار است. در صورتی که در این فصول از عطرهای خنک استفاده کنید، احساسی بد به شما دست داده و تعادلی در فضا ایجاد نمی‌شود. ولی اگر از عطرهای گرم استفاده کنید، استشمام رایحه‌ی آن‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در مورد این تجربه که استشمام یک عطر در ابتدا شما را آزار داده است و چند ماه بعد، از استشمام آن لذت برده‌اید، می‌توان گفت که احتمال دارد عطری خنک را در فصلی خنک یا عطری گرم را در فصلی گرم بوییده باشید و چند وقت بعد، با تغییر فصول، آن عطر را در فصل مخصوص به خودش استشمام کرده باشید. همین امر، سبب این شده است که ابتدا از رایحه‌ی آن عطر زده شوید و چند وقت بعد، از استشمام آن لذت ببرید.

تا اینجا با این که عطر مردانه خنک و به طور کلی هر عطر را در چه زمانی باید استفاده کنیم، آشنا شدیم. در ادامه، با محبوب‌ترین برندهای عطر مردانه خنک آشنا شده تا اگر در فصل بهار و تابستان قصد خرید ادکلن مردانه آنلاین را دارید، دچار سردرگمی نشده و با اطمینانی بالا خرید کنید. با ما همراه باشید.خرید عطر مردانه خنک با کیفیت عالی

بهترین عطرهای مردانه خنک

در خرید هر محصولی بهتر است تا با بهترین‌های آن محصول، آشنا باشیم. در این بخش، سعی می‌کنیم تا شما را با بهترین‌های عطر مردانه خنک آشنا کرده تا خریدی مطمئن‌تر را تجربه کنید.

شنل بلو - CHANEL Bleu de Chanel

شنل بلو، یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین عطرهای خنک مردانه است. اگر به دنبال عطر مردانه خنک و شیرین هستید، شنل بلو می‌تواند انتخابی جذاب باشد.

این عطر در سال ۲۰۱۰ و در کشور فرانسه، ساخته و به جهان عرضه شد. رایحه‌ی خنک و جذابش توانست در مدتی کوتاه طرفداران زیادی را به خود جذب کند و در لیست بهترین عطرهای جهان قرار بگیرد. این عطر به صورت ادو تویلت ساخته می‌شود و بهترین فصل برای استفاده از آن، فصل بهار است.

از ترکیبات این عطر می‌توان به لیموترش، نعناع هندی، سدر، چوب صندل سفید، رایحه‌های دودی و...، اشاره کرد که در کنار یکدیگر توانسته‌اند یک عطر با گروه بویایی چوبی معطر را به وجود آورده و رایحه‌ای دلنشین را به دنیای عطرها اضافه کنند.

کرید گرین آیریش توید - CREED - Green Irish Tweed

چندین سال قبل، در سال ۱۹۸۵ و در کشور فرانسه، این عطر فوق‌العاده جذاب به جهان عرضه شد. اگر به دنبال عطر مردانه خنک با ماندگاری بالا هستید، این عطر می‌تواند رضایت شما را به خوبی جلب کند.

این عطر، یک عطر مردانه خنک واقعی است. حضور زنبق و به‌لیمو در اسانس اولیه، توانسته تازگی جذابی را به این عطر ببخشید. در اسانس میانی، رایحه‌ی برگ بنفشه به مشام می‌رسد و در اسانس پایانی، کهربا و چوب صندل سفید را استشمام می‌کنیم.

این عطر به آسانی خودش را در فضا تثبیت می‌کند و همانطور که گفته شد، ماندگاری بالایی نیز دارد. به طوری که تفاوت زیادی ندارد که آن را بر روی لباس استفاده کنید یا پوست بدن. در هر صورت، ماندگاری خود را به خوبی حفظ می‌کند.

کرید اونتوس مردانه - CREED Aventus

شاید اسم کرید اونتوس را زیاد شنیده باشید. هر کس که به دنبال خرید عطر مردانه خنک باشد، حتما با این عطر آشنا شده است. کرید اونتوس، یکی از بهترین عطرهای خنک مردانه است که در سال ۲۰۱۰ و در کشور فرانسه ساخته و به بازار عرضه شده است.

کرید اونتوس را می‌توان یک عطر مردانه خنك و تلخ واقعی دانست. کسانی که به دنبال عطری تلخ هستند، حتما باید این عطر بسیار جذاب را تست کنند. تلخی این عطر، در استشمام اول احساس می‌شود و همین امر، سبب می‌شود تا ابهت و جذابیت خاصی را به فضا ببخشد.

نوت اولیه این عطر شامل ترنج، سیب، انگور فرنگی سیاه و آناناس می‌باشد. در نوت میانی، از رز، نعناع هندی، یاس و چوب درخت غان استفاده شده است و در نوت پایانی نیز شاهد مشک، وانیل، عنبر و خزه درخت بلوط هستیم.

اگر به دنبال عطر مردانه خنک همراه با رایحه‌ای تلخ هستید، اونتوس می‌تواند انتخابی جذاب باشد. همچنین لازم به ذکر است که اگر قصد خرید عطر زنانه ارزان یا خرید عطر زنانه خنک نیز دارید، مدل زنانه‌ی این عطر نیز موجود می‌باشد و می‌توانید آن را تهیه کنید.

پاکو رابان اینویکتوس – Paco Rabanne Invictus

این عطر را می‌توان به معنای واقعی، عطری خنک و تند دانست. اگر به دنبال عطر مردانه خنک و تند هستید، به هیچ عنوان این عطر فوق‌العاده را از دست ندهید. این عطر، در سال ۲۰۱۳ و در کشور اسپانیا ساخته و به جهان عرضه شد و در مدتی کوتاه، توانست محبوبیت زیادی را کسب کند.

در نوت اولیه این عطر، از نارنگی ماندارین، آب دریا و گریپ فروت استفاده شده است. در نوت میانی، شاهد برگ خشک برگبو و یاس هستیم و در پایان نیز، نعناع هندی، کهربا، خزه درخت بلوط و چوب گایاک استشمام می‌شود.

لازم به ذکر است که این عطر، ورژن زنانه نیز دارد و پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال خرید ادکلن زنانه با پخش بوی بالا یا خرید ادکلن زنانه خنک هستید، حتما این عطر را امتحان کنید.

ورساچه اروس مردانه - Versace Eros Pour Homme

بسیاری از افراد، عطرهای ملایم را به رایحه‌های تند، تلخ و یا بسیار شیرین ترجیح می‌دهند. اگر به دنبال عطر مردانه خنک و ملایم هستید، ورساچه اروس پر هوم می‌تواند انتخابی جذاب باشد. این عطر در سال ۲۰۱۲ و در کشور ایتالیا ساخته و به جهان عرضه شد و توانست به سرعت، در میان جوانان طرفداران بسیاری را پیدا کرده و به فروش زیادی دست پیدا کند.

در نوت اولیه این عطر، از سیب، نعناع و لیمو ترش استفاده شده است و در نوت میانی، شاهد دانه تونکا، شمعدانی و آمبروکسان هستیم. در پایان نیز رایحه‌ی خزه درخت بلوط، خس خس، سدر و وانیل، جذابیت خاصی را به این عطر بخشیده است.

اگر به دنبال عطر مردانه خنک با رایحه‌ای ملایم هستید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما این عطر را امتحان کنید.

تا اینجا علاوه بر کلیت عطر مردانه خنک، با چند تا از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین عطرهای مردانه خنک آشنا شدید اما شاید هنوز هم سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد که بی‌پاسخ مانده‌اند. در ادامه، به پرتکرارترین سوالاتی که از متخصصین پرسیده شده است، خواهیم پرداخت.

چرا عطر مردانه خنک؟

شاید این سوال برایتان پیش آید که اصلا چرا باید عطر مردانه خنک را انتخاب کرد؟ چرا به دنبال عطرهای تلخ یا شیرین نرویم؟ موارد بسیاری در این بین وجود دارد که نشان دهنده این است که چرا عطر مردانه خنک را انتخاب کنیم و این دسته از عطرها طرفداران بسیاری را با خود به همراه دارند. 

  • عطر خنک مردانه قیمت مناسب این زمینه را برای شما به وجود می‌آورد که رایحه‌ای خاص را به خصوص در روزهای گرم تابستانی داشته باشیم.
  • عطر خنک مردانه با ماندگاری بالا به شما این امکان را می‌دهد تا در تمامی طول روز، خوشبو و شاداب باشید.
  • با عطرهای خنک مردانه این زمینه را برای خود مهیا کنید تا رایحه‌ای آرامش‌بخش و فوق‌العاده‌ای را به همراه داشته باشید.

چرا رهاپرفیوم را برای خرید عطر مردانه خنک انتخاب کنیم؟

با انتخاب رهاپرفیوم در جهت خرید عطر خنک مردانه، می‌توانید این زمینه را برای خود مهیا کنید تا در هر زمان از شبانه روز اقدام به ثبت سفارش عطرهای خنک مردانه کرده و آن‌ها را درب منزل تحویل بگیرید.

شما می‌توانید ابتدا به بررسی قیمت عطر خنک مردانه پرداخته و سپس بهترین را که مطابق با بودجه شما است را انتخاب کرده و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

رهاپرفیوم همچنین برای دسته افرادی که ساکن تهران هستند، این زمینه را مهیا می‌کند تا از خرید حضوری بهره‌مند شوند. 

با انتخاب رهاپرفیوم شما می‌توانید با اطمینان کامل، انواع عطر و ادکلن را برای خود خریداری کرده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

در صورتی که به هنگام انتخاب ادکن مردانه خنک نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید، می‌توانید همین حالا از مشاوران ارشد فروشگاه اینترنتی رهاپرفیوم در جهت خرید این محصول کمک بگیرید.

از این که همواره ما را برای خرید انواع عطر و ادکلن خود انتخاب می‌کنید، صمیمانه سپاس گزاریم.

سوالات متداول

بدون مقدمه، به سراغ سوالات می‌رویم:

قیمت عطر مردانه خنک چقدر است؟

همانطور که می‌دانید، برندهای زیادی در دنیا عطر مردانه خنک تولید می‌کنند. هر کدام از مدل‌های عطر مردانه خنک، توسط مواد و فرایندی خاص ساخته شده‌اند و همین امر، سبب می‌شود تا نتوانیم مقداری مشخص را برای قیمت عطر مردانه خنک تعیین کنیم ولی خوشبختانه، عطر مردانه خنک با قیمت‌های متفاوتی موجود است و شما با توجه به بودجه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اید، می‌توانید محصولی مناسب را خریداری کنید.

چرا باید از عطر مردانه خنک در فصول گرم استفاده کرد؟

همانطور که گفته شد، عطرها طبع دارند و اگر عطری با طبع گرم را در فصلی گرم استفاده کنید، تعادل فضا به هم ریخته و رایحه‌ی آن حتی می‌تواند شما را دچار سردرد کند. عطرها به نوعی باید با آب و هوای فصل‌ها، یکدیگر را تکمیل کنند. یعنی در فصول گرم، از عطرهای خنک و در فصول سرد، از عطرهای گرم استفاده شود.

عطر مردانه خنک را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه‌های زیادی برای خرید عطر مردانه خنک وجود دارند و می‌توانید محصول مورد نظر خود را از آن‌ها تهیه کنید. اما باید حتما از این موضوع اطمینان حاصل کنید که محصولی که می‌خرید، دارای ضمانت اصالت کالا باشد تا گرفتار اجناس تقلبی و بی‌کیفیت نشوید. به یاد داشته باشید که فروشنده، حتما باید این ضمانت را به شما ارائه کند در غیر این صورت، احتمال این که محصول، محصولی تقلبی باشد بسیار بالا است.

در این مطلب، سعی کردیم تا شما را بیش از پیش با عطر مردانه خنک آشنا کرده و با ارائه نکات و اطلاعات لازم، مسیر خرید عطر مردانه خنک را برای شما هموار کنیم. امیدواریم مطالبی که گفته شد، مفید واقع شده باشند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود/ثبت نام